Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne - Abakus

Przejdź do treści

Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne

Energooszczędne drzwi tarasowe z doskonałym systemem wentylacji


Roto Patio Alversa
Drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK zapewniają oszczędność miejsca i doskonałą wentylację pomieszczeń. Wyposażone w system Roto Patio Alversa, dostępne są w 3 wariantach:
1. Ekonomiczny system uchylno-przesuwny KS
stwarza optymalne warunki wentylacji dzięki funkcji uchylnej;
2. System równolegle przesuwny PS
wyposażony w dodatkową funkcję mikrowentylacji oraz zaczepy antywyważeniowe. Nawet w pozycji mikrowentylacji okna zabezpiecza dom przed włamaniem;
3. System równolegle przesuwny PS Air COM
jedyny tego typu system na rynku wyposażony w funkcję wentylacji w pozycji uchylnej. Umożliwia ona doskonałe wietrzenie mieszkań. Wyposażony został dodatkowo w mechanizm automatycznego sterowania klamką. To sprawia, że otwieranie i zamykanie drzwi jest wyjątkowo wygodne i komfortowe.


Drzwi PSK czy HS?

Drzwi tarasowe PSK są doskonałym wyborem w rozsądnej cenie. Świetnie pasują do mniejszych domów lub projektów, w których drzwi przesuwne mają nie przekraczać 3,5 metra szerokości. Niski próg drzwi oraz system przesuwny skrzydeł są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Zapewniają idealną wentylację pomieszczenia. Doświetlają i optycznie powiększają przestrzeń.

Aby dokonać wyboru między oknami PSK czy HS, najlepiej porównać parametry techniczne. Sprawdź, czym wyróżniają się drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS i dokonaj wyboru.
Kontakt: +48 791 330 707 96-316 Mariampol ul. Cytrynowa 17
Wróć do spisu treści