Drzwi tarasowe przesuwne HST - Abakus

Przejdź do treści

Drzwi tarasowe przesuwne HST

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS
                

Drzwi tarasowe przesuwne HST  – perła projektantów
Piękno drzwi tarasowych przesuwnych Abakus z całą mocą uwidacznia się w postaci drzwi tarasowych podnoszono-przesuwnych  HST. Nazywane również drzwiami balkonowymi oraz oknami HS, są wykonane  z najwyższej jakości PCV. To idealne rozwiązanie dla współczesnego domu,  które zachwyca dużą powierzchnią przeszkleń. Ponadto, zapewnia maksymalne doświetlenie i przenikalność światła słonecznego.
Drzwi tarasowe przesuwne PCV są ulubionym dodatkiem projektantów wnętrz.  Gwarantują oszczędność miejsca i łatwość obsługi. Przesuwne skrzydła  ułatwiają aranżację nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.
                                
                               
Drzwi tarasowe przesuwne
  • Liczba komór
  5
  • Głębokość zabudowy
  190 mm (Rehau) 194mm (Salamander)
  • Przenikalność cieplna szyby
  0,5 W/m2K
  • Przenikalność cieplna okna
  0,8 W/m2K
  • Gwarancja
  2 lata

* Dotyczy HS o wymiarach 3000 mm / 2300 mm schemat A


Drzwi tarasowe przesuwne – bezpieczeństwo i energooszczędność
Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS zostały stworzone z myślą o nowoczesnych rodzinach. Wyposażone w antywyważeniowy 4-punktowy system ryglowania, zapewniają wysokie bezpieczeństwo i ochronę antywłamaniową. Dzięki niskiemu progowi są idealne do użytkowania przez dzieci, osoby starsze i niepełnosprawne. Minimalizują ryzyko upadku podczas zabawy. Umożliwiają płynne przejście z domu na taras lub ogrodu. Zastosowano w nich również nowoczesne okucia HSportal wraz z zespołem jezdnym. Złożony on jest z kółek poruszających się w aluminiowych prowadnicach. Jest to gwarancja płynnego i cichego przesuwania segmentów. Specjalna konstrukcja drzwi balkonowych zapewnia niezwykłą łatwość obsługi. Wzmacnia również izolację termiczną. To z kolei przekłada się na znaczące oszczędności energetyczne.

                                
Kontakt: +48 791 330 707 96-316 Mariampol ul. Cytrynowa 17
Wróć do spisu treści